I am raw html block.
Click edit button to change this html

Výběr podlahy

Podlaha je jedním z nejdůležitějších prvků při při návrhu staveb či rekonstrukcí objektů. Je tedy velmi důležité věnovat výběru typu podlahy náležitou pozornost. Nestačí pouze vybrat požadovaný barevný odstín, je třeba zvolit správný podlahový systém. Vybraný systém má rozhodující vliv na životnost podlahy, náklady na údržbu podlahy samotné, tak i náklady na údržbu a opravy manipulační techniky, která se bude po podlaze pohybovat. Důležité je rovněž pohodlí a bezpečnost uživatelů v souladu s esteticky příjemným povrchem podlahy.

Bežecká dráha

Špatně zvolený materiál podlahy a technologie pokládky podlahy, stejně jako nekvalitně provedená příprava podkladu a pokládka podlahy, Vám v budoucnu přidělají spoustu starostí. Opravy poškozených podlah nejsou jednoduchou ani levnou záležitostí a často jedinou cestou, jak opravit následky naší prvotní chyby, je kompletní výměna podlahy za novou a tedy znehodnocení Vaší investice.

Naše firma Vám proto nabízí svoje služby – na místě prohlédneme prostor zamýšlené realizace podlahy, posoudíme architektonický záměr, kvalitu podkladu, plánovaný způsob zatížení a účel k němuž bude podlaha sloužit.

Na základě těchto skutečností Vám navrhneme takový podlahový systém, který bude nejlepší kombinací funkčnosti, estetického vzhledu a životnosti s ohledem na velmi dobrý poměr kvality a ceny.

Námi realizované syntetické podlahy mají výhodu bezespárého tenkovrstvého mechanicky a chemicky odolného povrchu. Snadno se udržují, mají dlouhou životnost, a je možné je za relativně nízké náklady jednoduchým způsobem zrenovovat.