I am raw html block.
Click edit button to change this html

Průmyslové Podlahy

Zajistíme kompletní dodávku a pokládku průmyslových podlah do vašeho objektu od prvotního návrhu až po závěrečnou realizaci. Specializujeme se na pokládku epoxidových, polyuretanových, antistatických, sportovních, dekorativních a rychle vytvrzujících podlah. Rádi vám poradíme s tím, jaký typ podlahy je vhodný právě do vašeho prostoru.

Ať už řešíte realizaci podlahy ve výrobní či skladové hale, interiéru rodinného domu či bytu, garáži, administrativní budově, zdravotnickém zařízení nebo třeba technické místnosti budovy, u nás jste na správném místě. Při výběru vhodného systému zohledníme vaše požadavky, aby výsledkem bylo řešení dosahující dlouhé životnosti. V úvahu bereme také náklady na údržbu podlahy i náklady na údržbu a opravy manipulační techniky, která se může po podlaze pohybovat.

Naše podlahy plní vše, co od nich očekáváte

Spolupracujeme s několika tuzemskými i zahraničními dodavateli podlah, mezi které patří například STO, TopStone, CONICA a MBCC. Při výběru dodavatelů je pro nás rozhodující špičková kvalita a odolnost. Při následné pokládce se zaměřujeme na odvedení dobré řemeslné práce s největší pečlivostí. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru nás jen tak něco nepřekvapí a úroveň naší práce se neustále posouvá kupředu.

Druhy Podlah

Pokud přemýšlíte o nové podlaze nebo potřebujete opravit stávající, moc rádi Vám pomůžeme s následujícími druhy podlah:

Epoxidové Podlahy

Skvělá mechanická odolnost

Epoxidový nátěrEpoxidové podlahy vynikají svou vysokou odolností vůči mechanickému namáhání a působení nejrůznějších chemikálií. Velmi snadno se udržují a na první pohled zaujmou svým minimalistickým designem. Další vlastností je protiskluznost. Na této podlaze nenajdete spáry, v nichž by se usazovaly nečistoty.

Polyuretanové Podlahy

Vysoká pružnost a odolnost proti nárazům

Polyuretanové podlahy jsou moderním řešením a vynikají dobrou izolací proti kročejovému hluku, což je ideální pro byty a kanceláře. Jsou velmi příjemné na dotyk a skvěle vodí teplo. Tyto podlahy jsou odolné jak chemicky, tak i mechanicky. Snadno se udržují a jsou vhodné i pro podlahové vytápění.

Antistatické Podlahy

Pro eliminaci elektrostatických výbojů

Antistatické podlahy se používají v prostorách, kde je nutné zabránit vzniku elektrostatických výbojů. Snižují elektrostatické napětí bez ohledu na relativní vlhkost vzduchu v místnosti či výrobní hale. Hojně se používají zejména v ordinacích, výrobních halách, operačních sálech či v automobilovém průmyslu.

Dekorativní Podlahy

Zaujmou na první pohled

Vydejte se cestou dekorativních podlah, které skvěle ozvláštní každý prostor. Vyberte si ze silnovrstvých nátěrů či litých stěrek s dekorativními flitry. Nabízíme také podlahový systém z barevných písků či stěrky se vsypem barevných písků. Rozhodnout se můžete pro lesklé, nebo matné povrchy.

Rychle Vytvrzující Podlahy

Skvělá volba pro víkendové realizace

Nemáte možnost odstavit provoz na delší dobu? Zvolte rychle vytvrzující podlahy, které jsou zatížitelné již po 6 hodinách od aplikace což minimalizuje přerušení vašeho provozu. Vynikají svou mechanickou i chemickou odolností, snadno se udržují a lze je pokládat i při teplotách pod 0 °C.

Sportovní Podlahy

Omezují nárazy do kloubů a snižují únavu

Sportovní podlahy jsou speciálně navrženy, aby dokonale tlumily otřesy, díky čemuž omezují nárazy do kloubů a snižují únavu. Skvěle se hodí do prostoru tělocvičen, fitness center, posiloven nebo třeba dětských koutků. Vybírat můžete z různých odstínů dle vašich preferencí.

Proč se s realizací podlahy obrátit právě na nás?

Kvalitní dodavatelé

Spolupracujeme s mnoha tuzemskými i zahraničními dodavateli podlah, mezi které patří například STO, TopStone, CONICA a MBCC.

Řešení na míru

Navrhneme vám řešení na míru s ohledem na optimální poměr mezi cenou a výkonem. Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc.

Zkušenosti

V oboru podnikáme více než 30 let. Zaměřujeme se na odvedení dobré řemeslné práce za použití kvalitních materiálů.

Pečlivost

Jsme menší firma rodinného charakteru a každé zakázce se osobně věnujeme s největší pečlivostí.

Nezávazná poptávka

    Spolupracujeme