I am raw html block.
Click edit button to change this html

O nás

Poznejte blíže naši rodinnou firmu a seznamte se se základními hodnotami, které při práci ctíme. Rovněž vám představíme, s jakými významnými zákazníky jsme již za dobu působení na trhu spolupracovali.

Rodinná firma, do které dáváme ❤️

Stanislav Labský - Jednatel v AB-PLAST
Stanislav Labský – Jednatel v AB-PLAST

Počátky naší rodinné firmy se začaly psát již v roce 1993. V roce 2011 pak došlo ke změně právní formy na společnost s ručením omezeným a od té doby se prezentujeme označením AB – PLAST průmyslové podlahy, s. r. o. Za vznikem firmy stojím já jakožto jednatel – Stanislav Labský. Společníkem a zároveň technikem je můj syn Michal Labský. Jsme menší firma rodinného charakteru a každé zakázce se věnujeme s největší pečlivostí.

Specializujeme se na pokládku syntetických podlah (epoxidových, polyuretanových), a to jak do novostaveb, tak i do starších objektů, kde provádíme rekonstrukce již nevyhovujících podlah.

Jaký je příběh naší firmy aneb naše historie

Začínal jsem jako živnostník krátce po revoluci. V tehdejší době jsem měl k sobě jednoho seniora, který měl zkušenosti s epoxidovými podlahami ještě z minulého režimu. V té době jsme se věnovali převážně malým zakázkám a bez internetu bylo obtížné dát o sobě vědět okolí. Jedinou možností byla inzerce ve Zlatých stránkách.

Postupně se nám ale práce nabalovala, získávali jsme zkušenosti a budovali jsme si klientelu. Někdy kolem roku 2006 nastal s příchodem zahraničních dodavatelů materiálů zlom. Začali jsme spolupracovat na velkých projektech stavebních společností (jako např. Skanska, Metrostav atd.) a museli jsme rozšířit svůj tým, abychom byli schopni realizovat velké objemy prací, a pokrýt poptávku.

V roce 2011 jsme změnili právní formu a založili společnost s ručením omezeným. V té době již ve firmě pracoval můj syn Michal, který začínal jako brigádník, a postupně se vypracoval do role technika a vedoucího pracovní skupiny. Zároveň se od roku 2021 stal společníkem ve firmě.

V oboru podnikáme již více než 30 let a za tu dobu jsme se mnohému naučili. Díky mnohaletým zkušenostem a inovativním materiálům se posunuje úroveň naší práce. Snažíme se o řemeslně kvalitní provedení každé zakázky, přičemž k tomu používáme špičkové materiály od renomovaných dodavatelů.

Také v oblasti obchodních a lidských vztahů jsme ušli dlouhou cestu. V současné době máme mnoho dlouhodobých obchodních partnerů, se kterými nás nezřídka pojí přátelský vztah. Mnoho zákazníků se na nás opakovaně obrací se svými dalšími projekty. Toho si velmi vážíme, a bereme to jako ocenění naší práce, a snad i toho, že se našim obchodním partnerům s námi dobře spolupracuje ve vzájemně vstřícné a přátelské atmosféře.

Proč se obrátit právě na nás?

Provádíme systémové skladby podlah od konkrétních výrobců podlahovin. Spolupracujeme s mnoha tuzemskými i zahraničními dodavateli, mezi které patří například STO, TopStone, CONICA a MBCC (dříve BASF).

Na základě potřeb a požadavků zákazníka umíme navrhnout optimální řešení podlahy s ohledem na optimální poměr mezi cenou a výkonem. Nabízíme širokou škálu povrchů a jejich barevných možností podle vizuální představy zákazníka. V případě vážného zájmu o naše služby provedeme prohlídku místa realizace podlahy a prezentaci jednotlivých vzorků. Na základě prohlídky a vašich požadavků pro vás vypracujeme bezplatnou cenovou nabídku.

Jaké hodnoty u nás ctíme?

Naším hlavním cílem je vždy spokojený zákazník. Pokud je zákazník s naší prací spokojený, a předá svoji zkušenost dál, je to pro nás nejlepší ocenění a reklama. Naší filozofií je odvést dobrou řemeslnou práci za použití kvalitních materiálů.

Nemáme ambice být nejlevnější firmou na trhu. Naše zákazníky totiž rozhodně nechceme šidit ani jim nabízet polovičatá řešení. Jsme tu pro ty, kteří preferují skutečně kvalitní dílo se zárukou za rozumnou cenu. Na trhu působíme již dlouho a mnoho zákazníků se k nám vrací s dalšími projekty. Proto věříme, že se nám daří naši filozofii naplňovat.

S kým jsme již měli tu čest spolupracovat?

Za dobu naší existence na trhu jsme realizovali podlahy pro spoustu renomovaných společností. Za vypíchnutí stojí například naše opakovaná spolupráce s Českou televizí, Ústřední vojenskou nemocnicí Praha Střešovice, TV NOVA a.s. a Continental Automotive. Dále dlouhodobě spolupracujeme s mnoha stavebními společnostmi, jako je například Metrostav, Skanska,STEP, SPS engineering a další, kde se podílíme na jejich projektech. V nedávné době jsme se také angažovali při rekonstrukci Slovenské ambasády v Londýně, kterou prováděla stavební společnost AVERS.

Spolupracujeme